R:E/ mondo.rs

(VIDEO) FUDBAL: Sudija pokazao čak devet crvenih kartona

Ekspres.net
Izvor: Ekspres.net

U derbiju brazilske lige, pokraijne Baiano, između ljutih rivala Vitorije i Baije, sudija je dodelio devet crvenih kartona i meč je prekinut u 81. minutu.

Pobeda je dodeljena gostima, koji su su dobili jedan crveni karton manje. Vitorija, koja je bila domaćin, imala je prednost na poluvremenu.  Sam početak drugog poluvremena, doneo je izjednačenje, a strelac gola je proslavio pogodak ispred domaćih najvijača. Tim potezom, izazvao je tuču između igrača, koja je trajala 16 minuta. Sudija je pokazao 5 crvenih kartona.

Meč je nastavljen, ali se tenizije nisu smirile. Nakon samo nekoliko minuta, pokazan je još jedan crveni karton. Deset minuta pre kraja isključen je četvrti igrač domaće ekipe, a igrač Vitorije je iz  revolt ispucao loptu s terena, zbog čega je dobio drugi žuti karton.

Utakmica je morala da bude prekinuta. Domaćin je ostao sa samo šest igrača na terenu, a pravila kažu, da se tada meč prekida i registruje službenim rezultatom 3:0 za drugu ekipu.