DUŠAN SILNI: Rame uz rame sa Krojfom i Litmanenom

Ekspres.net
Izvor: Ekspres.net

Dušan Tadić nastavio je tamo gde je stao prošle sezone i ponovo pružio sjajnu partiju u dresu Ajaksa.

Nakon prvog kola i remija sa Viteseom, Ajaks je pred svojim navijačima doslovno "pregazio" ekipu Emena rezultatom 5:0. Jedan od najzaslužnijih za ubedljivu pobedu "kopljanika" bio je reprezentativac Srbije Dušan Tadić, upisavši po jedan pogodak i asistenci

Tadić je već u devetom minutu proigrao Donija van den Beka , a u listu strelaca se upisao u 67. minutu nakon brze akcije Ajaksa.

Povezane vesti - BOLONJA DOČEKALA HRVATA: "Baš nas briga za Teodosića kad imamo Stipčevića"

Ono što je posebno impozantno jeste podatak da je reprezentativcu Srbije ovo 11. uzastopni pogodak na mečevima kada je Ajaks domaćin, čime se izjednačio sa Johanom Krojfom i Litmanenom koji su do ove utakmice držali rekord.