29.10.2018. 17:27
R.E./Foto: Promo

MEMORIJALNI KARATE TURNIR " DRAGOSLAV RADOVANOVIĆ-PJER": Karate klub “Astra” treći u generalnom plasmanu

Ekspres.net
Izvor: Ekspres.net

U nedelju  28. oktobra je u Jagodini održan dvadeseti Memorijalni karate turnir "Dragoslav Radovanović - Pjer" u organizaciji Šotokan karate saveza Srbije  i Karate kluba"Jagodina" na kome je učestvovalo  709  takmičara iz 34 kluba iz Srbije, Slovenije i Bosne i Hercegovine .

Karate klub “Astra” iz Beograda je na ovom turniru nastupio sa svojih 30 takmičara.

Ekipu “Astre” su u katama i borbama predvodili  treneri: Aco Ćirović, Nikola Škerović, Isak Trajković i Teodora Ličina.

U generalnom  plasmanu takmičari Karte kluba “Astra” su osvojili treće mesto  iza prvoplasirane ekipe iz  Čoke i drugoplasirane ekipe Hai- kena.

Takmičarka “Astre” Katarina Filipović je proglašena za najuspešniju seniorku takmičenja.

“Astra” je osvojila ukupno  28 medalja i to – 14 zlatnih, 5 srebrnih i 9 bronzanih.

U katama su osvojili 8 zlatnih, 4 srebrne I 8 bronzanih medalja, dok je u borbama osvojeno 6 zlatnih, jedna srebrna  i jedna bronzana medalja.