Super liga Srbije

Partizan se vratio na plus 6!

cukaricki
Izvor: ATAIMAGES / Dusan Milenkovic

Fudbaleri Partizana pobedili su u nedelju uveče na stadionu u Humskoj ekipu Čukaričkog rezultatom 2:1 (1:0) u meču 15. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli u 22. minutu golom Mateusa Saldanje, a gosti su izjednačili u 84. pogotkom Igora Miladinovića.

Dramu koja se odvijala u samom finišu meča prekinuo je Mihajlo Ilić u šestom minutu nadoknade vremena za 2:1 čime je Partizan  stigao do 13. uzastopne pobede u Super ligi Srbije.

Fudbaleri iz Humske su prvi na tabeli sa 40 bodova, dok je Crvena zvezda druga sa 34. Čukarički je na devetom mestu na tabeli sa 17 bodova.

Partizan će u narednom kolu na svom terenu dočekati TSC, dok će Čukarički gostovati niškom Radničkom.