Llep gest

Pogledajte šta je uradio Ronaldo kada je Nemanja Matić napuštao teren...

Nemanja Matić
Izvor: EPA / Tim Keeton

Srpski vezista Nemanja Matić odigrao je poslednju utakmicu za Mančester junajted pred domaćim navijačima, a Ronaldo je učinio lep gest kada je Matić napuštao teren.

Matić je ranije potvrdio da napušta klub na kraju sezone, a kada je odlazio se terena u 71. minutu, dobio je ovacije celog stadiona, ali i svojih saigrača.

Međutim, kada se Matić uputio ka klupi, zaustavio ga je Kristijano Ronaldo. Portugalac ga je zagrlio i zadržao na terenu malo duže, kako bi pružio navijačima "crvenih đavola" priliku da duže skandiraju srpskom fudbaleru.

Matić je posle pet godina napustio klub.

Mančester junajted je pobedio Brentford na domaćem terenu 3:0 (1:0), golovima Bruna Fernandeša u 9, Kristijana Ronalda u 61. iz penala i Rafaela Varana u 72. minutu, što mu je bio prvenac ove sezone u Premijer ligi.

Nemanja Matić je u prošloj utakmici protiv Čelsija imao fantastičnu asistenciju za Ronaldov gol.