Liga Evrope

TSC poveo, pa primio tri gola od Frajburga

1
Izvor: Beta / AP / Darko Vojinovic

Fudbaleri TSC poraženi su na svom terenu od Frajburga rezultatom 1:3, u meču trećeg kola Grupe A Lige Evrope.

TSC je poveo na meču golom Nemanje Petrovića u 13. minutu, a onda je u drugom poluvremenu usledio potpuni preokret.

Goste je do trijumfa odveo Vićenco Grifo i to het-trikom - u 49. minutu golom iz penala, 59. i 73. minutu.

A post shared by FK TSC Bačka Topola (@fktsc)

U istoj grupi, Olimpijakos je na svom terenu pobedio Vest Hem - 2:1.

Vest Hem i Frajburg imaju po šest bodova, Olimpijakos četiri, a TSC jedan bod.

"Čestitam mojim momcima i čestitam Frajburgu na pobedi. Bili smo kompaktni, dobro izlazili, pritiskali, dobri na drugoj lopti... Falilo je napadanje dubine", rekao je trener ekipe iz Bačke Topole Žarko Lazetić.

Lazetić je rekao i da će "posle analize videti šta je moglo da se uradi bolje".

On je izjavio i da je za TSC igranje u Ligi Evropa protiv Frajburga, Vest Hema i Olimpijakosa "školovanje na Harvardu".

U narednom kolu, TSC će gostovati Frajburgu, dok će Vest Hem dočekati Olimpijakos.