01.11.2023. 22:53

Remi Zvezde i TSC-a

1
Izvor: BETAPHOTO / BRANISLAV BOZIC

Fudbaleri Crvene zvezde i TSC-a odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1, u odloženoj utakmici osmog kola Super lige Srbije.

Golova na stadionu "Rajko Mitić" nije bilo sve do 84. minuta kada je Aleksandar Katai doveo Zvezdu u vođstvo. Bila je gužva u šesnaestercu, Jovan Mijatović je pogodio stativu, a lopta je pala pravo na glavu Kataija koji je savladao Nikolu Simića.

Ipak, TSC je uspeo da stigne do izjednačenja i boda pogotkom Ifeta Đakovca u 91. minutu, posle asistencije Uroša Milovanovića.

Zvezda je upisala prvi remi od početka šampionata i druga je na tabeli sa 28 bodova, odnosno ima šest bodova manje od prvoplasiranog Partizana. TSC, na drugoj strani, ima 23 boda i treći je na tabeli Super lige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde će u narednom kolu domaćeg šampionata dočekati Radnik, dok će TSC gostovati Čukaričkom.