Kad je frka - Sergej

SMS doneo bod Laciju u nadoknadi

1
Izvor: EPA / ANSA / ETTORE FERRARI

Fudbaleri Lacija i Lećea odigrali su u Rimu nerešeno 2:2, u utakmici 35. kola italijanske Serije A.

Gosti su do prednosti mogli u 23. minutu, ali je udarac Gabrijela Strefece sa penala završio pored gola.

Lacio je poveo preko Ćira Imobilea u 34. minutu, da bi gosti preokrenuli golovima Remija Udena u drugom minutu nadoknade prvog dela i u 51. minutu.

Bod Laciju u četvrtom minutu nadoknade doneo je srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić.

On je pogodak postigao glavom, nakon što je došao do odbijene lopte u kaznenom prostoru.

Lacio se nalazi na trećem mestu Serije A sa 65 bodova. Leće tri kola pre kraja zauzima 16. mesto sa 32 boda, odnosno ima pet više od Specije, koja je prva u zoni ispadanja, uz utakmicu manje.

Lacio sledeći meč igra na gostovanju protiv Udinezea.