Super liga Srbije

Marković i Baždar za pobedu Partizana u Surdulici

1
Izvor: BETA/MN PRESS / MARKO METLAS

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Surdulici ekipu Radnika sa 2:1, u utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Stelci za Partizan bili su Svetozar Marković u 70. i Samed Baždar u 92. minutu, dok je jedini gol za Radnik postigao Damir Šovšić sa penala u 95. minutu.

Crno-beli su upisali 18. pobedu od početka šampionata i prvi su na tabeli sa 56 bodova, odnosno imaju četiri više od Crvene zvezde koja ima meč manje. Radnik je i dalje poslednji sa samo 11 osvojenih bodova.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu dočekati Železničar, dok će Radnik gostovati niškom Radničkom.