Evroliga u Beogradu

Sjajan PREOKRET i nova POBEDA Partizana (VIDEO)

1
Izvor: BETAPHOTO / Marko Metlas

Košarkaši Partizana savladali su Milano u utakmici 13. kola Evrolige rezultatom 82:69

Bio je ovo potpuno neverovatan meč. Crno-beli su u jednom trenutku treće četvrtine gubili čak 15 poena (45:60), ali je sjajan povratak Partizana i serija 16:2 vratila ekipu Željka Obradovića u igru.

Nakon toga Partizan je potpuno dominirao i gosti iz Milana su za 10 minuta postigli samo četiri poena, a crno-beli serijom 27:4 potpuno su preokrenuli situaciju i došli do nove pobede.

Peh za domaću ekipu dogodio se u šestom minutu kada se povredio Aleksa Avramović. Avramović je meč počeo u startnoj postavi Partizana, a u 6. minutu je iskrenuo zglob leve noge i šepajući je napustio utakmicu.

Srpski reprezentativac je nedavno pauzirao zbog preloma nosa, pa mu je ono druga povreda u kratkom vremenskom roku. Preciznije detalje o povredi i eventualnoj dužini pauze objaviće klub naknadno.