Partizanu samo bod

"Parni valjak" opet zaribao

1
Izvor: BETAPHOTO / Marko Metlas

Fudbaleri Partizana i Kolubare odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1, u utakmici 25. kola Super lige Srbije.

U šestom minutu rukom je u kaznenom prostoru Kolubare igrao Andrija Radovanović, a minut kasnije sa penala prednost Partizanu doneo je Bibars Natho.

Crno-beli su u vođstvu bili sve do 71. minuta, kada je posle odlične akcije gol za goste postigao Marko Mrkić.

Partizan je upisao treći vezani meč bez pobede i na drugom mestu ima 51 bod, odnosno zaostaje 18 bodova za vodećom Crvenom zvezdom, i ima bod više od trećeplasiranog Čukaričkog.

Trener Partizana Igor Duljaj rekao je da je ekipa izgubila samopouzdanje, ali da on neće odustati uprkos lošim rezultatima.

"Strah je čudo, i kada se izgubi samopouzdanje. Ja sam neko ko ne odustaje, iz ovoga mora da se nekako izađe, pre ili kasnije. Nama ostaje da radimo, znam da je izuzetno teško, nije prijatno kada vas neko isprati sa zvižducima, ali ja ne odustajem, moramo napred, to je jedini put", rekao je Duljaj za Arenu sport.

Tim iz Lazarevca se nalazi na osmom mestu, poslednjem koje vodi u plej-of, sa 30 bodova.

U narednom kolu Partizan gostuje Mladosti u Lučanima, a Kolubara dočekuje TSC.