Turska

Dupli poraz Partizana na kraju priprema

Partizan

Fudbaleri Partizana pretrpeli su dva poraza poslednjeg dana priprema u Turskoj.

Crno-beli su pre podne poraženi od danskog Horsensa (0:1), a onda kasnije u drugačijem sastavu i od moskovskog CSKA rezultatom 1:2.

CSKA je poveo pogotkom Fedora Čalova u 58. minutu, izjednačio je Nemanja Jović u 85. minutu, da bi pobedu ruskom timu doneo Jaroslav Abruzov u 94. minutu.

Partizan je tako pripreme u Turskoj završio nakon sedam odigranih duela u kojima je ostvario bilans 1-4-2.

Prethodno su u Beleku odigrali još pet kontrolnih utakmica - Krajova (1:1), Mladost Lučani (2:2), TSC (1:1), Austrija (0:0), Ahmat (3:1), kako bi se što bolje pripremili za start prolećnog dela sezone u Superligi Srbije.

Partizan se u subotu vraća u Beograd subotu, a u prvom kolu prolećnog dela prvenstva u Superligi gostovaće Napretku 5. februara.