Pogledajte golčinu Sergeja Milinković-Savića (VIDEO)

1
Izvor: Beta / LaPresse / Claudio Grassi

Sergej Milinković-Savić postigao je gol za Lacio o kojem će se dugo pričati.

Fudbaleri Lacija pobedili su na gostujućem terenu Moncu rezultatom 2:0, u utakmici 28. kola Serije A.

Rimska ekipa povela je Pedra u 13. minutu, a pobedu je obezbedio srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić u 56. minutu.

Popularni SMS postigao je pravu golčinu iz slobodnog udarca.

Lacio ima 16 pobeda u prvenstvu i drugi je na tabeli sa 55 bodova, pet više od trećeplasiranog Intera.

Lacijali imaju utakmicu više i 16 bodova manje od prvoplasiranog Napolija.

Monca je u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle 12. poraza zauzima 13. mesto na tabeli sa 34 boda.