Pobedili u prvom meču

Crvena zvezda pobedila u najvažnijoj utakmici ove godine!

Crvena Zvezda, 17. 8. 2021.
Izvor: FOTO TANJUG / STRAHINJA AĆIMOVIĆ

Crvena zvezda je u najvažnijoj utakmici ove godine, na stadionu "Rajko Mitić" u prvom meču plej-ofa za ulazak u Ligu Evrope, pobedila rumunski Kluž rezultatom 4:0!

U Zvezdinom timu su igrali: Borjan - Gobeljić, Dragović, Degenek, Rodić - Sanogo, Kanga - Ben, Ivanić, Katai - Pavkov.

Meč su sudili bugarski arbitar Georgi Kabakov, kao i sunarodnici Martin Margaritov, Dijan Valkov i Nikola Popov.

Prvi gol, i to samo šest minuta nakon početka meča, dao je napadač iz Begeča, a stadionom se orilo: "Hej, Pavkov, skoči i daj gol glavom".

Drugi gol bio je u 39. minutu, strelac je bio Katai.

U drugom poluvremenu "pala" su još dva gola, koja su Rumunima dali Ben i Ivanić.